Kontakti Kā mūs atrast
Kontakti

Kā mūs atrast

 Ar sabiedrisko transportu:

13. autobuss, brauciet no centra (pieturas Merķeļa iela, Nacionālais teātris, uc.) Babītes stacijas virzienā, izkāpiet pēc aptuveni pusstundas brauciena pieturā Pagrieziens uz Kleistiem un BMC ēka būs pāri ielai.
36. autobuss, brauciet no Imantas (pieturas Tirdzniecības centrs Maksima, Latina, uc.) Bolderājas virzienā, izkāpiet pieturā Pagrieziens uz Kleistiem un BMC ēku ieraudzīsiet Kleistu un Rātsupītes ielu krustojumā.

Ar automašīnu:

Brauciet no centra pāri Vanšu tiltam un nogriezieties uz Daugavgrivas ielas (gar Olimpijas tirdzniecības centru), pēc otrā luksofora nākamajā ielā pa kreisi - uzgriezīsieties uz Buļļu ielas, pa kuru jādodas taisni pāri aplim un dzelzceļam līdz sasniegsiet krustojumu ar Kleistu ielu, kurā jānogriežas pa labi. Tālāk dodieties līdz pirmajam t veida krustojumam un nogriezieties pa kreisi - tā būs Rātsupītes iela un BMC ir pirmā lielā ēka uzreiz pa kreisi. Pie BMC ir ērta autostāvvieta.

Kartē

 

Ātrās saitesMājas lapas izstrādi finansēja ERAF 2.1.1.2. aktivitātes projekts Nr. 2010/0196/2DP/2.1.1.2.0/10/APIA/VIAA/004 "Latvijas biomedicīnas pētījumu integrācija Eiropas zinātnes telpā".